Giriş Yap Kayıt Ol
KASTAMONU BİLGİSAYAR WEB TASARIM VE İNTERNET HİZMETLERİ - Kastamonu / Merkez | Kastamonu Firma Rehberi Anasayfa - Firma Rehberi Kastamonu - Kastamonu Esnaf Rehberi - Kastamonu Firmalar - Kastamonu - kastamonu firmaları - kastamonu firma ekle - kastamonu firma adresleri - kastamonu ticaret rehberi - kastamonu gezi rehberi - kastamonu
Yetkili Nurullah DOĞANOĞLU
Telefon 0366 220 00 70
Fax 0366 220 00 70
Gsm 0 536 064 60 04
Şehir Kastamonu
İlçe Merkez
Semt Cebrail
E-Posta info@kastamonubilgisayar.com.tr
Web Sitesi http://www.kastamonubilgisayar.com.tr

AÇILIŞ - KAPANIŞ

08 : 00 - 23 : 59

Firma Adresimiz

Plevne Caddesi Petek Apartmanı Kat:3 Daire:6 KASTAMONU/Merkez

Kastamonu / Merkez / Cebrail / CEBRAİL MAH.

Tecrübesi 2001 yılından bu tarafa binlerce mutlu müşteri memnuniyetinden kaynaklıdır. 2013 yılında Kastamonu Bilgisayar Web Tasarım ve İnternet Hizmetleri ünvanıyla firmamızı kurmuş bulunmaktayız.

Kastamonu ilinde eksik olduğunu düşündüğümüz bilgisayar sektörüne Kastamonu Bilgisayar Web Tasarım ve internet Hizmetleri ünvanıyla girmemiz oldukça beğeni sağlamıştır.

Kastamonu Bilgisayar olarak ; Bilgisayar Teknik Servisi, Web Tasarım, Güvenlik Sistemleri, Sosyal Medya Danışmanlığı ve Veri Kurtama alanında hizmet vermekteyiz.

Kastamonu da bilgisayar tamiri noktasında alanında uzman ekibimiz ile sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulmakla beraber 7/24 teknik destek hizmeti vermekteyiz. 

Web Tasarım Hizmeti ve Sosyal Medya Danışmanlığı noktasında modern bir yapı ile sizlerin ihtiyaçını karşılayabilecek çözümler sunarak gelişen teknolojide sizlerinde yer almasını Kastamonu Bilgisayar olarak önemsiyoruz.

Kastamonu Bilgisayar güler yüzlü personeliyle siz değerli müşterilerine hizmet vermekten onur duymaktadır. 

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Başlık Tarih
Adres Değişikliği Yaptık 27-10-2019

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.